1636. Kopání brambor
Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 45 x 61 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč