32. Husopaska
Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč