35. Zimní krajina
Autor: Daniel Mayer-Zajíc
(1885 Lovosice - 1914 Barcelona)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 55 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč