Zimní krajina

Autor: Daniel Mayer-Zajíc
(1885 Lovosice - 1914 Barcelona)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 55 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč