Tři ženy

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu skica postavy
Technika: kresba, datace: 1956
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm

Konec dražby: 30.11.2021 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč