178. PF 95
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
Signováno vpravo dole
Datace: 1994
Šířka: 29 cm, výška: 9,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.05.2021 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč