183. Barevná kompozice
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
signováno vlevo nahoře,na reversu pozůstalostní razítko
Technika: olej na překližce
Šířka: 24 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 34 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč