Abych nemusel platit

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře
Technika: kresba
Šířka: 36 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč