294. Tři ženy
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu skica postavy
Technika: kresba, datace: 1956
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč