32. Abych nemusel platit
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
signováno a datováno vlevo nahoře
Technika: kresba
Šířka: 36 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč