89. Konvolut 2ks kreseb

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

Signované a datované volné listy.
Technika: kresba
Šířka: max 29,5 cm, výška: max 41 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč