J. Freyburgová - Zátiší

signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.05.2020 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč