108. Mater dolorosa

plátno fixováno na původní dřevěné desce, parketáž, přiloženo osvědčení o trvalém vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč