Na mezi

Autor: Jaroslav Krcal
(1921 Studánka - ?)

signováno vpravo dole, původní, mírně poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 74 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč