Raněný voják

Autor: Václav Markup
(1904 Chlum, Pavlíkov (Rakovník) - 1995 Praha)

plastický reliéf, signovaný vlevo dole, zasazený do dřevěného rámu
Materiál: Patinovaná sádra
Šířka: 71 cm, výška: 45 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 18:29

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč