11. Akty 2 kusy
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
původní suché jehly, paspartováno, zaskleno, signováno
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1937
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 26,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč