Zátiší s ovocem

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

signováno, datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 36 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč