Kytice

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54

Konec dražby: 14.07.2019 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč