448. Kytice ve skleněné váze
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč