Kytice ve džbánu

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč