459. Kytice ve džbánu
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč