461. Rozkvetlá louka

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 63 cm, výška: 52 cm, rámování: 66 x 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč