49. Kytice
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54
Konec dražby: 05.03.2019 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč