Kytice ve skleněné váze

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 20:45

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč