549. Akt ženy
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
paspartováno, zaskleno, autorství jednoznačné, pochází z rodiny autorky
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč