118. Listnatý les
Autor: Antonín Hudeček
signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč