20. Chalupy u rybníka
Autor: Antonín Hudeček
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 43,5
Konec dražby: 13.09.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč