Listnatý les

Autor: Antonín Hudeček

signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45,5 x 57,5 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 29 000 Kč