43. Letní cesta

Autor: Antonín Hudeček

signováno vpravo dole, karton mírně prohnutý, zaskleno, na rámu oděrky, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč