452. Hrušky z Kobylis

Autor: Bedřich Svoboda
(1915 - ?)

autorovi připsáno na reversu
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč