V ateliéru

Autor: Bedřich Svoboda
(1915 - ?)

paspartováno, zaskleno, na reverzu přisouzeno autorovi
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 38 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč