449. Motol
Autor: Viktor Kučer
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek včetně datace
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 35 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 43 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 14.07.2019 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč