Motol

Autor: Viktor Kučer

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek včetně datace
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 35 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 43 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 05.03.2019 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč