181. U Rosic - Pardubice
Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)
Signováno vpravo dole, na reversu pod krytem přípis a datace. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč