U Vítanova, Hlinecko

Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1936
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč