53. U Vítanova, Hlinecko
Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1936
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč