Na Šerlichu v Orlických Horách

Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)

signováno vlevo dole, původní blondel rám pošk.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 86

Konec dražby: 10.02.2020 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč