12. Vozataj
Autor: Antonín Václav Slavíček
(1895 Rozseč - 1938 Zlín)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1927
Šířka: 10 cm, výška: 5 cm, rámování: 14,5 x 20 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč