Vozataj

Autor: Antonín Václav Slavíček
(1895 Rozseč - 1938 Zlín)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1927
Šířka: 10 cm, výška: 5 cm, rámování: 14,5 x 20 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč