109. Ecce Homo
plátno fixováno na původní dřevěné desce, parketáž, na rámu papírový štítek, přiloženo osvědčení o trvalém vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 29,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 48 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč