33. Vesnice na Vysočině
Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč