95. Vysoký les
Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 53 cm
Konec dražby: 25.09.2017 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč