99. Modřín v zimě
Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 59 cm
Konec dražby: 28.01.2019 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč