Kvetou trnky

Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)

zaskleno, rámováno, na reversu přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69,5 x 96,5 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč