29. Kvetou trnky
Autor: Karel Oldřich
(1912 Pardubice - 1990 ?)
zaskleno, rámováno, na reversu přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69,5 x 96,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč