Čiviská alej

Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, posudek z roku 2007
Technika: olej na plátně
Šířka: 91,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 77 x 107

Konec dražby: 14.07.2019 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč