997. Čiviská alej
Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, posudek z roku 2007
Technika: olej na plátně
Šířka: 91,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 77 x 107
Konec dražby: 10.02.2020 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč