110. Stará fořtovna
Autor: Václav F. Ulšmíd
(1903 Praha - 1985)
signováno vpravo dole, na reversu datováno 1940, přípis autora
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Konec dražby: 28.01.2019 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč