126. Květina
Autor: Antonin J. Boura Bobek
(1904 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 48 cm, výška: 58 cm, rámování: 71 x 60 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč