359. Poselství z hvězd
Autor: Milan Klimeš
(1945 Litomyšl - 2013 Olomouc)
signováno a datováno na reversu, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1971
Šířka: 110 cm, výška: 75 cm, rámování: 76,5 x 111 cm
Konec dražby: 14.06.2021 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč