Měsíční kámen

Autor: Milan Klimeš
(1945 Litomyšl - 2013 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 2005
Šířka: 39,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 50 x 63 cm

Konec dražby: 11.05.2020 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč