Portrét

Autor: Milan Klimeš
(1945 Litomyšl - 2013 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1983
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 58 x 51 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč