Prodavač zeleniny

Autor: Pieter Cornelisz van Slingelandt
(1640 Leiden - 1691 Nizozemí)

Přisouzeno autorovi, dříve rentoilováno. Bohatý blondelový pozdější rám zlacený plátkovým zlatem. Konzultováno s Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc.
Technika: olej na plátně
Šířka: 113 cm, výška: 75,5 cm, rámování: 98 x 137 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč